BLOG'as

Dažnas žmogus, kreipdamasis dėl namo projektavimo paslaugų, užduoda klausimą – ar šiam mano norimam pastatui bus reikalingas statybos leidimas? Norėdami atsakyti į šį klausimą, atrinkome svarbiausią informaciją šia tema, kuri padės jums greitai ir lengvai susigaudyti ar jūsų pastatui reikia statybų leidimo.

Sužinoti daugiau.

Svajojate apie naują būstą, bet nežinote nuo ko pradėti? Leiskite jums padėti supažindinami jus su namo projektavimo etapais, kurie padės gauti statybos leidimą, o po to pasistatyti savo svajonių namą. Gyvenamojo namo projektavimas skirstomas į tris pagrindinius etapus – projektinius pasiūlymus, techninio darbo projekto ruošimą ir projekto derinimą.

Sužinoti daugiau.

Neretai naujų namų statytojai ieško kuo racionalesnių sprendimų, kad jų naujai statomas būstas būtų šiltas, ekonomiškas, energiškai efektyvus, ekologiškas, na ir aišku – ne pats brangiausias. Neretai žmonės, spręsdami, kokio tipo namą statyti, taupymo sumetimais yra linkę rinktis nedidelio ploto namus (iki 80kv.m.). Visgi, kyla klausimas, ar pelnytai nedidelio ploto namai yra laikomi vienu iš racionaliausių sprendimų – juk mažesnis ne visuomet reiškia ekonomiškesnį. Dalijamės įžvalgomis ir patarimais, ką vertėtų žinoti prieš renkantis mažo ploto namą.

Sužinoti daugiau.

Visuomet ieškoma inovatyvių naujovių ir sprendimų, kaip pagerinti gyvenimo kokybę – ne išimtis ir statybos sektorius. Modernūs statybos principai akimirksniu pagauna pagreitį, o pasirodžius rezultatams išlieka rinkos viršūnėje. SIP technologija yra viena tokių statybos sistemų, kuri nuo 1930 metų pradėta naudoti Amerikoje, o nuo 7 deš. vid. Ir visame pasaulyje.

Sužinoti daugiau.

NUO VIZIJOS IKI BŪSTO: STATYBOS DARBŲ ATMINTINĖ

Dažnas, pirmąkart susiduriantis su būsto kūrimu, apsvaigsta nuo rūpesčio ir klausimų: „Nuo ko pradėti? Kas po ko? Kodėl elektrikui svarbu mano interjero sprendiniai?“

Protingai sustygavus būsto projektavimo, statybos bei įrengimo procesus, įmanoma išvengti daugelio klaidų ir sumažinti tiek laiko, tiek finansinius, tiek nervinius kaštus. Norėdami Jums pagelbėti, paruošėme darbų eiliškumo atmintinę – kad statybos iš chaotiško proceso virstų malonia kūryba.

Sužinoti daugiau.