Namo sąmata

Dauguma klientų, kurie planuoja projektuotis ir statytis namus, turi numatę savo statybų biudžetą. Tokiu atveju labai svarbu, kad būtų apskaičiuota statybos kaina – namo sąmata. Parengus projektą, galime padėti pasirinkti konkrečias statybines medžiagas, suskaičiuoti jų kiekius, pasirinkti rangovą kompleksiniams ar atskiriems statybų darbams.

Namo statybos kaina.

Namo statybos kaina priklauso nuo pasirinktos architektūros sudėtingumo, dydžio, sklypo grunto reljefo bei statybinių medžiagų pasirinkimo. Mūsų komanda nuolat domisi statybų rinka, todėl esame pasiruošę pakonsultuoti bei padėti pasirinkti sprendinius Jūsų namo projektui, kurie atitiktų numatytą statybų biudžetą.

Bendradarbiaudami su įvairiais statybų tiekėjais ir rangovais galime padėti išsrinkti ne tik medžiagas, kurios atitiktų Jūsų lūkesčius, bet ir statytojus, kurie įgyvendintų jūsų namo projektą, sudarytų bendrą namo statybų samatą.

Taip pat užsakovams, kurie nenori iš karto pasirikti rangovo ar sąmata reikalinga pateikti bankui dėl paskolos gavimo, galime paskaičiuoti namo statybų samatą pagal rinkos kainas.

Namo įrengimo sąmata.

A KUBU architektai skaičiuoja projektuojamo interjero medžiagų kiekius bei kainas, gali pateikti pilnas įrengimo sąmtas.

Galime padėti išsirinkti norimas apdailos medžiagas ir įrenginius (Pvz. plyteles, parketą, šviestuvus, santechnikos prietaisus ir t.t.), suderinti kainas su tiekėjais bei atlikti užsakymus.