Namų projektai

Namo projektas - kaip pasirinkti tinkamą?

Renkantis savo svajonių būsto projektą, labai svarbu įvertinti keletą aspektų: 

  • JŪSŲ ASMENINIAI POREIKIAI – 

Įvertinkite, kokio ploto namo norite – kelių asmenų šeima jame gyvens, kokie ir kokio dydžio reikalingi kambariai, pagalbinės patalpos. Ar norite namo su garažu, stogine, vieno ar dviejų aukštų? Iš kokių medžiagų norite statyti? Kokio stiliaus namai jums patinka? O gal norite statyti pardavimui? Ar tai bus vienbutis, dvibutis gyvenamasis namas, o gal blokuotų namų daugiabutis?

  • GALIMYBĖS – 

Ar turite nusimatę statyboms skirtą biudžetą? Atsižvelgiant į rinkos kainas, įvertinkite, ar galite sau leisti pasirinkto ploto, architektūros namą. 

  • TURIMAS SKLYPAS – 

Tik turint sklypą galima pradėti galvoti apie konkretų projektą. Reikėtų įvertinti jo dydį, orientaciją, reljefą, įvažiavimo, atsiveriančių vaizdų, kaimyninių pastatų, medžių lokaciją.  

  • PROJEKTAVIMO APRIBOJIMAI – 

Kiekvienas sklypas turi tam tikrus apribojimus – kokio ploto, aukščio namą jame galima projektuoti. Kokio dydžio yra užstatymo zona, sanitarinės apsaugos zonos, atstumai iki kaimyninių pastatų, kelių, inžinerinių tinklų. O gal jūsų sklypas patenka į saugotiną teritoriją ir joje gali būti projektuojami tik tam tikros stilistikos ir dydžio namai. 

 

Įvertinus visus niuansus, labai dažnai tipiniai projektai lieka tik įkvėpimo šaltiniu, tačiau pasirenkama rengti individualaus gyvenamojo namo projektą, išlaikant jums patikusius elementus, bet maksimaliai prisitaikant prie jūsų poreikių bei kitų aplinkybių.