Architekto paslaugos

Kokias paslaugas teikiame?
Mūsų architektų paslaugos apima platų spektrą - nuo konsultacijų, idėjų eskizų, galimybių studijų iki techninių darbo projektų rengimo, statybos leidimo gavimo, autorinės priežiūros statybų metu. Stengiamės, kad mūsų suprojektuoti sprendiniai dar ilgai džiugintų klientus, būtų optimalūs, protingi, estetiški, novatoriški ir svarbiausia – funkcionalūs.

INDIVIDUALIŲ NAMŲ PROJEKTAVIMAS

Pagrindinė veikla, kuria užsiimame yra gyvenamųjų namų projektavimas. Viską pradedame nuo pažinties su klientu, detaliu jo poreikių ir svajonių išgryninimo, užduoties formulavimo. Tuomet rengiame projektinius pasiūlymus, ieškome optimaliausių architktūrinių sprendimų. Suderinus architektūrą, rengiame likusias projekto dalis, kaip inžinerija, konstrukcijos, sklypo sutvarkymas ir kita. Galiausiai deriname projektą ir gauname statybos leidimą.

Sužinoti daugiau.

INTERJERO DIZAINAS

Mūsų komanda taip pat užsiima interjero projektavimu.  Projektus dažniausiai rengiame tik savo kuriems projektams, tačiau išskirtiniais atvejais apsiimame ir kitų architektų kurtų pastatų interjeru. Šis projektas gali apimti tik techninę dalį arba būti pilnas, išsprendžaint smulkiausias interjeo detales.

Sužinoti daugiau.

AUTORINĖ PRIEŽIŪRA

Parengus statybos projektą, galime padėti surasti rangovus, reguliariai atvykti į statybų aikštelę architektūrinei priežiūrai, bendrauti ir bendradarbiauti su statybininkais, spręsti iškilusias problemas, daryti korekcijas, parinkti statybines medžiagas.

Sužinoti daugiau.

KONSULTACIJOS

Atvykite pas mus asmeninei konsultacijai projektavimo klausimais. Galime padėti išanalizuoti ir išsirinkti sklypą, peržiūrėti dokumentus, numatyti komplikacijas, kurios gali kilti, o gal jau ir kilo projektavimo ir statybų metu.

Sužinoti daugiau.

NAMO SĄMATA

Parengus statinio projektą, detaliai suskaičiuojame visų sudedamųjų ir statyboms reikalingų medžiagų kiekius, aptariame parinktas medžiagas su klientais ir suradus potencialius rangovus, paskaičiuojame jūsų būsimo namo statybos kainą.

Sužinoti daugiau.

KITOS PASLAUGOS

Be pastatų projektavimo, taip pat ruošiame vietinių kelių, gatvių, nuovažų projektus. Kuriame pastatų 3D modelius, vizualizacijas. Projektuojame skydų (SIP) išklotines skirtas gamybai / statybai ir kita.