Interjero dizainas

Mūsų komanda rengia interjero dizaino projektus, atlieka architektūrinę (autorinę) priežiūrą, produktų bei medžiagų parinkimą.

Mūsų tikslas yra sukurti jaukią, patogią bei funkcionalią aplinką, kurioje erdvė tarnautų užsakovui bei pagerintų jo gyvenimo kokybę. Kurdami interjerą siekiame sukurti vientisą stilių, kuris būtų išspręstas iki mažiausių detalių bei sukurtų nekilnojamui turtui pridėtinę vertę.

TECHNINIS INTERJERAS IR DEKORAVIMAS

Interjero dizainas iš esmės skirstomas į dvi dalis: techninį projektą bei dekoravimą. Šios dalys tampriai susijusios tarpusavyje, todėl jas siūlome išspręsti kartu.

Techninis interjero projektas apsprendžia visus elektros, apšvietimo, lubų, dangų, santechnikos, kitų įrenginių klausimus (jų vietą, kiekį ir t.t.). Šio etapo metu ruošiami technologiniai bėžiniai skirti sklandžiam projekto įgyvendinimui.

Dekoravimas apsprendžia visus estetinius klausimus, kaip spalvos, minkšti ar kieti baldai, paveikslai, kitos interjero detalės.

Kol derinami projektiniai pasiūlymai, pradedame ir dokumentacijos tvarkymą: surenkame visus reikiamus dokumentus, užsakome sąlygas, detaliuosius planus, toponuotrauką.

INTERJERO STILIAUS PARINKIMAS

Prieš pradedant projektuoti interjerą, mes kartu su užsakovu parenkame interjero stilių, kuriuo vadovaudamiesi kuriame funkcionalią aplinką.

Stilių daržniausiai padeda pasirinkti užsakovo gyvenimo būdas, aplinka, šeimyninė padėtis, pomėgiai.

Dažniauiai pasirenkami interjero stiliai yra tokie: modernus, klasikinis, provanso, eklektiškas, skandinaviškas, modernios klasikos, urbanistinis.

VIRTUVĖS PROJEKTAS

Virtuvės dizainas yra vienas svarbiasių gyvenamosios paskirties pastatuose. Šioje patalpoje žmogus praleidžia nemenką dalį dienos, todėl labai svabu, kad virtuvė būtų funkcionali, visi įrenginiai būtų patogiai ir greitai pasiekiami, spintelės patogiai darinėtųsi ir būtų tinkamoje vietoje. Taip pat svarbu numatyti vietą rečiau naudojamiems indams, prietaisams ar kitiems daiktams.

Mes labai daug dėmesio skiriame ne tik prieš tai išdėstytiems virtuvės funkcionalumo niuansams, bet ir mažiausiems interjero elementams kaip rankenos, varstymo mechanizmai, kojelės ir kita.

Rengdami virtuvės projektus išsprendžiame mežiagiškumo, spalvų bei bendros stilistikos klausmus, stengiamės kad jūsų virtuvė derėtų prie kitų patalpų, būtų tvari bei ilgaamžiška.

ELEKTROS BEI LUBŲ PROJEKTAS

Tai viena pirmoji interjero projekto dalių, kurią rekomenduojame užsakovams pasidaryti, nes šiuos spredinius reikia įgyvendinti dar pastato statybų metu. Šie sprendiniai nusako, kaip Jūs gyvensite toje aplnkoje, kur stovės įvairūs agregatai, kiek ir kur šviesos turėsite, kaip viską valdysite.

Mūsų patyrę architektai Jums suprojektuos funkcionaliausius sprendimus, kad niekuomet netrūktų elektros lizdų, šviesos, kad jie būtų vietoje ir lengvai pasiekiami. Mes siūlome optimalius sprendimus, kad nereikėtų per daug apsikrauti nereikalingais jungikliais ir švietuvais.

Projektuodami elektros srendinius paraleliai rengiame pakabinamų lubų brėžinius, kuriuose numatome švietuvų tipus, jų montavimą, apšvietą. Pateikiame lubų montavimo mazgus, kuriais remdamiesi statybininkai įgyvendins jūsų interjero viziją.

MEDŽIAGŲ BEI PRODUKTŲ PARINKIMAS

Mums rūpi ne tik interjero dizainas popieriuje, bet ir realus jo įgyvendinimas. Mes siūlome savo pagalbą renkantis produktus, atitinkančius parinktą stilių bei koloritą. Jūsų svajonių interjerui pagal nustatytą biudžetą ieškome įvarių variantų, bendradarbiaujame su tiekėjais ir gamintojais.