Architektų konsultacijos

Bet koks statybos projektas turėtų prasidėti architekto konsultacija. Pirmo susitikimo metu aptariame jūsų turimą ar padedame išsirinkti naują sklypą, nusistatyti norimą būsimo pastato stilistiką, dydį, patalpų tipus, aptariame biudžetą ir galimą pastato sąmatą, peržiūrime jūsų turimus ir nustatome trūkstamus dokumentus. Taip pat konsultuojame investicinių projektų klausimais – namų, kvartalų projektavimas, pardavimas.

Sklypo parinkimas.

Mes nuolat domimės vyraujančiomis nekilnojamojo turto tendencijomis, kainomis, urbanizaciniais planais bei kita naudinga infomacija. Todėl galime kompetetingai konsultuoti ir patarti, kokį, kur sklypą yra vertingiausia pirkti, kokie gali tykoti pavojai, įvertinti galimas užstatymo galimybes, apribojimus.

Projektavimo darbų konsultacijos.

Prieš pradedant projetuoti namus su klientais aptariame jų norus ir poreikius. Išanalizuojame esamą situaciją ir patariame, kokie sprendimai labiausiai tiktų. Supažindiname užsakovus su projektavimo eiga, įvertiname projektavimo darbų kainą bei preliminarius projektavimo darbų terminus.

Investavimas į nekilnojamąjį turtą.

Nemažai tiek privačių asmenų, tiek įmonių stato namus pardavimui, todėl galime pakonsultuoti, kokio tipo namai yra universaliausi, perkamiausi, kokie sprendimai namuose suteikia pridėtinę vertę už mažiausią kainą.

Statyba.

Konsultuojame užsakovus statybų metu, padedame pasirinkti tinkamiausias medžiagas ar jų alternatyvas, įrenginius, rangovus. Taip pat galime atvykt į statybų aikštelę įvertinti nukrypimus nuo projeketo, pakonsultuoti dėl norimų projekto pakeitimų statybų metu, atliekame projekto korektūras.